سمعک آنالوگ

سمعک آنالوگ به صورت دستی و پیچ روی سمعک تنظیم می شود. از معایب بزرگ سمعک آنالوگ میتوان به عدم یکنواختی صدا در محیط های مختلف اشاره کرد.
بیماران مشکلات خود را اینگونه بیان می کردند که صداها خیلی کم یا خیلی بلند و آزاردهنده می باشند، یا صداهای محیطی آزاردهنده هستند و کاربران سمعک آنالوگ، به علت صدای اضافه در سمعک و یا تقویت بیش از اندازه صداهای بلند، هیچوقت راضی نبودند.

سمعک آنالوگ بسیار سمعک ارزان برای بیماران می باشد. اما برای راحتی بیماران انواع سمعک دیجیتال و سمعک هوشمند را توصیه می کنیم. سمعک آلفا تا حد امکان شما را از استفاده از سمعک آنالوگ منع می کند زیرا همان باقیمانده شنوایی را نیز بعد از مدتی خراب خواهد کرد. چراکه تمامی صداها را یکسان تقویت می نماید.

تشخیص سمعک آنالوگ بی کیفیت

اولین نشانه سمعک تقلبی اینکه، کارت گارانتی معتبر ندارند. دوم اینکه اصولا ادیولوژیست های معتبر و با علم روز برندهای اصلی مانند زیمنس، اتیکن، ویدکس و... کار می کنند. سوم اینکه روی سمعک ها اسم برند معتبری حک نشده است. و این سمعک ها اصولا هوشمند نیستند، به کامپیوتر وصل نمی شوند، برچسب اصالت کالا ندارند و در رده قیمت ارزان داد وستد می شوند. متاسفانه اکثر بورس لوازم و تجهیزات پزشکی عرضه کننده این سمعک ها می باشند.در زیر عکس چند سمعک تقلبی و بی کیفیت به عنوان نمونه نشان داده می شود. استفاده از این سمعک ها در حقیقت منسوخ شده و به منطقه درک شنوایی آسیب جدی می رساند. توصیه مرکز ارزیابی شنوایی سمعک آلفا استفاده از بهترین سمعک ها برای شنیدن بهتر شما می باشد. شما می توانید سمعک های جدید را جایگزین سمعک های قدیمی کنید.

analog-hearing-aids
analog-hearing-aids

سمعک برتر آماده ارائه خدمات شنوایی سنجی به شما همراهان گرامیست.

. آماده‌ی پاسخگویی به شما هستیم...
Close and go back to page
سمعک آلفا

نشانی: تهران، گاندی شمالی، تقاطع خیابان شریفی، روبروی کلانتری ۱۰۳، ساختمان پزشکان گاندی، پلاک ۸، طبقه همکف، واحد یک
تلفن: ۸۸۶۷۴۸۸۶-۰۲۱

  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
  • تلفن تماس ضروری: ۰۹۱۰۳۰۶۱۹۴۹
اینستاگرام سمعک برتر
فیس بوک سمعک برتر

© تمام حقوق مادی و معنوی این سایت نزد مدیریت سمعک آلفا محفوظ می‌باشد.

تماس و مشاوره با سمعک آلفا