سمعک ریک

سمعک پشت گوشی بر خلاف سمعک داخل گوشی از دوقسمت تشکیل شده است: اجزا اصلی در پشت گوش قرارمی گیرد و ازطریق لوله و قالب به داخل گوش وصل می شود. سمعک پشت گوشی معمولا دکمه تغییرولوم و برنامه هم دارند و گاها برای کم شنوایی متوسط تا عمیق قابل استفاده هستند.
با افزایش قدرت سمعک،شکل سمعک هم بزرگ می‌شود. در سمعک هوشمند، سمعک فراهوشمند مدل شارژی و باتری خوروجود دارد. در مرکز ارزیابی شنوایی سمعک آلفا انواع سمعک دیجیتال، سمعک هوشمند، سمعک فراهوشمند، سمعک شارژی، انواع مدل سمعک 2019، سمعک 2018، سمعک 2017 ارائه می‌شود. سمعک زیمنس، سمعک اتیکن، سمعک ویدکس به ترتیب می توانند انتظارات بیمار را برآورده نمایند.

هرچه تکنولوژی پیشرفت می کند، شنوایی به وسیله سمعک طبیعی تر بوده و سایز سمعک نیز ریزتر می شود. سابقا سمعک پشت گوشی با قالب استفاده متداول تری داشت اما رضایت کاربر بسیار پایین بود زیرا میکروفن پشت گوش قرار داشت و صدای باد، صدای روسری یا حرکت موها بر روی سمعک به صورت یک صدای اضافه باعث کاهش درک شنیداری در کاربر می شد. میکروفن سمعک پشت گوشی با تکنولوژی جدید، این معضلات را بسیار کمتر دارد. سمعک های BTE جدا از طراحی ظاهرشان برای هر نوع افت شنوایی مناسب است. روی سمعک اصولا دکمه ای برای کم و زیاد کردن وجود دارد. در سمعک پشت گوشی قدیمی این دکمه به حالت پیچ ولوم، در سمعک هوشمند و سمعک فراهوشمند جدید به صورت دکمه فشاری وجود دارد.

انواع سمعک پشت گوشی

  • BTE(Behind The Ear) شامل سمعک، قالب و لوله می باشد.
  • BTE همراه با Thin Tube
  • RITE(Reciver In The Ear) سمعک گیرنده درون گوش
  • RIC(Reciver In the Canal) رسیور داخل کانال

سمعک ریک مخفی پشت گوشی

سمعک ریک مخفی پشت گوشی

سمعک پشت گوشی RITE یا RIC

مزیت این سمعک ریز پشت گوشی، درطراحی زیبا و تکنولوژی بالای آن می باشد. با ورود سمعک ریک تکنولوژی آن ها نیز تغییر کرد و به صورت هوشمند و فراهوشمند ظاهر شد. تعداد باند و کانال در این سمعک ها به گونه ای است که درک در محیط سخت شنیداری را راحتتر می سازد. میکروفن های جهت دار به جای یک میکروفن و سنسور حرکتی – آکوستیکی  سمعک باعث شده است که زوم روی لب گوینده بالاتر رود. سمعک ریک دارای سیستم محافظ باد، جهت یابی دقیق و باریک و زوم روی لب گوینده، درک موقعیت فضایی و... می باشند. سمعک جدید ریک با تکنولوژی Sound scape  و YourSound شما را در موقعیت سخت شنیداری به بهترین درک شنیداری می رساند.  شعار سمعک آلفا خرید خوب با خدمات درست برای حس بهتر شنیدن است. تنها خریدن ارزانترین سمعک در یک مدل خاص هنر نیست.

 
packet-hearing-aids
Thin-Tube1

سمعک استخوانی و سمعک جیبی

سمعک استخوانی برای افرادی که آترزی گوش خارجی دارند یعنی گوش خارجی شان به نحوی است که نمی تواند سمعک های پشت گوشی نیز استفاده کنند توصیه می شود.
سمعک جیبی برای افرادی است که حتی قوی ترین سمعک های پشت گوشی در دو گوش به دردشان نمی خورد و مجبوریم که از سمعک های بسیار قوی جیبی استفاده کنیم.
مرکز ارزیابی شنوایی سمعک آلفا نمایندگی فروش سمعک استخوانی یا سمعک BONE و سمعک جیبی یک پین یا Ycord است.

packet-hearing-aids
Thin-Tube1

سمعک برتر آماده ارائه خدمات شنوایی سنجی به شما همراهان گرامیست.

. آماده‌ی پاسخگویی به شما هستیم...
Close and go back to page
سمعک آلفا

نشانی: تهران، گاندی شمالی، تقاطع خیابان شریفی، روبروی کلانتری ۱۰۳، ساختمان پزشکان گاندی، پلاک ۸، طبقه همکف، واحد یک
تلفن: ۸۸۶۷۴۸۸۶-۰۲۱

  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
  • تلفن تماس ضروری: ۰۹۱۰۳۰۶۱۹۴۹
اینستاگرام سمعک برتر
فیس بوک سمعک برتر

© تمام حقوق مادی و معنوی این سایت نزد مدیریت سمعک آلفا محفوظ می‌باشد.

تماس و مشاوره با سمعک آلفا