سمعک هوشمند

 

تکنولوژی سمعک های دیجیتال هنوز کاربران سمعک را به رضایت کامل نمی رساند. بنابراین سعی براین بود که سیستم پیشرفته تری به وجود بیاید تا بتواند وضوح بیشتر گفتاری و درک شنوایی بالا برای کاربران سمعک داشته باشد. سمعک دیجیتال به علت سادگی در تکنولوژی مورد رضایت کاربر نیست. محققان به این نتیجه رسیدند که هر چه تعداد باند و کانال در سمعک بیشتر می شود کیفیت گفتار نیز بالا می رود سمعک هوشمند وضوح گفتاری را برای کاربر سمعک دربرداشت. همینطور دایرکشنال بودن میکروفن در سمعک جدید هوشمند باعث شد که کیفیت صدا و درک شنوایی مفهوم تر بشود.

در سمعک هوشمند هرچند میکروفن دایرکشنال است اما گردشی نیست. در مطلب بعدی می بینیم که سمعک های فراهوشمند میکروفن چرخشی دارند، چند میکروفنه هستند و همین باعث درک بهتر گفتار نسبت به سمعک های هوشمند است. بیمار همیشه به دنبال این است که چگونه می توانم درک شنوایی گفتار را بیشتر داشته باشم. پاسخ استفاده از سمعک های هوشمند، سمعک فراهوشمند و استفاده از سیستم وایرلس سمعک دوگوشی است. تعداد باند و کانال در سمعک هوشمند از 12 به بالا است. همچنین در مدل های پیشرفته سمعک نامریی هوشمند یا سمعک هوشمند ریک همچنین سمعک پشت گوشی هوشمند اپلیکیشن هایی در دسترس است که باعث می شود شما کنترل صدا را و تغییر برنامه را در دست بگیرید. یعنی علاوه بر اینکه سمعک به صورت هوشمند تغییر برنامه می دهد شما نیز می توانید از این تغییرات در جهت رضایت خود استفاده کنید.

نکته مهم تمامی برند ها دارای مدل های مختلفی از سمعک های هوشمند هستند. اما یک سری سمعک های هوشمند مخصوصا در برندهای برتری مانند زیمنس و یا زیر مجموعه های برند زیمنس از کیفیت و گارانتی بهتری برخوردار هستند.

smart_hearing_aids

سمعک برتر آماده ارائه خدمات شنوایی سنجی به شما همراهان گرامیست.

. آماده‌ی پاسخگویی به شما هستیم...
Close and go back to page
سمعک آلفا

نشانی: تهران، گاندی شمالی، تقاطع خیابان شریفی، روبروی کلانتری ۱۰۳، ساختمان پزشکان گاندی، پلاک ۸، طبقه همکف، واحد یک
تلفن: ۸۸۶۷۴۸۸۶-۰۲۱

  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
  • تلفن تماس ضروری: ۰۹۱۰۳۰۶۱۹۴۹
اینستاگرام سمعک برتر
فیس بوک سمعک برتر

© تمام حقوق مادی و معنوی این سایت نزد مدیریت سمعک آلفا محفوظ می‌باشد.

تماس و مشاوره با سمعک آلفا