ریزترین سمعک
 

بسیاری از کاربران سمعک به دنبال این هستند که سمعکشان دیده نشود مخصوصا در ایران که متاسفانه پذیرش سمعک مانند عینک نیست. سمعک نامریی یا سمعک ریز یا سمعک داخل گوشی تماما عنواینی است که به سمعک های ریز لقب داده می شود. این سمعک ها در داخل گوش قرار می گیرد. در گذشته از گوش بیمار قالب می گرفتیم، تمامی اجزاء داخل سمعک از کشور مربوطه می آمد و در لابراتوار اسمبل می شد. اما اکنون علاوه بر اینکه این روش وجود دارد، یک سری از سمعک ها را ربات درست می کند و به صورت آماده وارد ایران می شود.

این سمعک ها جدیدتر بوده و به علت اینکه تمام سمعک در کشور دیگر جمع آوری می شود، بیشتر مورد علاقه شنوایی شناس و یا مصرف کننده است. این سمعک ها مناسب افراد نوجوان، جوان، بزرگسال، میانسال و پیر است. سمعک های جدید داخل گوشی به علت اینکه پروپ روی سمعک در سایز های مختلف است برای افرادی که میخواهند از راه دور یا خارج از کشور سمعک تهیه کنند، بسیار مناسب است.

اما اکنون علاوه بر اینکه این روش وجود دارد، یک سری از سمعک ها را ربات درست می کند و به صورت آماده وارد ایران می شود. این سمعک ها جدیدتر بوده و به علت اینکه تمام سمعک در کشور دیگر جمع آوری می شود، بیشتر مورد علاقه شنوایی شناس و یا مصرف کننده است. این سمعک ها مناسب افراد نوجوان، جوان، بزرگسال، میانسال و پیر است. سمعک های جدید داخل گوشی به علت اینکه پروپ روی سمعک در سایز های مختلف است برای افرادی که میخواهند از راه دور یا خارج از کشور سمعک تهیه کنند، بسیار مناسب است.
در کلینیک سمعک آلفا که بهترین شنوایی سنجی در مرکز تهران است، انواع سمعک با توجه به نتایج آزمایشات شنوایی و همچنین شرایط کار و زندگی فرد تجویز و ارائه می شود. برای اطلاعات بیشتر و دریافت نوبت با شماره تلفن های مربوطه تماس بگیرید.

سمعک برتر آماده ارائه خدمات شنوایی سنجی به شما همراهان گرامیست.

. آماده‌ی پاسخگویی به شما هستیم...
Close and go back to page
سمعک آلفا

نشانی: تهران، گاندی شمالی، تقاطع خیابان شریفی، روبروی کلانتری ۱۰۳، ساختمان پزشکان گاندی، پلاک ۸، طبقه همکف، واحد یک
تلفن: ۸۸۶۷۴۸۸۶-۰۲۱

  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
  • تلفن تماس ضروری: ۰۹۱۰۳۰۶۱۹۴۹
اینستاگرام سمعک برتر
فیس بوک سمعک برتر

© تمام حقوق مادی و معنوی این سایت نزد مدیریت سمعک آلفا محفوظ می‌باشد.

تماس و مشاوره با سمعک آلفا