خدمات کلینیک سمعک آلفا

کلینیک سمعک آلفا

سمعک وسیله ای حیاتی برای حل مشکل کم شنوایی است؛ در نتیجه باید به درستی انتخاب گردد تا این اختلال به خوبی برطرف شود. ممکن است شما نیز برای خرید سمعک و شنوایی سنجی، دغدغه پیدا کردن یک مرکز شنوایی یا کلینیک معتبر را داشته باشید. کلینیک سمعک آلفا با 24 سال سابقه فعالیت حرفه ای، یکی از بهترین و معتبرترین مراکز شنوایی در تهران است که انواع خدمات شنوایی نظیر آزمایشات و تست های شنوایی سنجی، تجویز سمعک، تعمیر و تنظیم انواع سمعک را به مراجعین گرامی ارائه می­کند.

قیمت و خرید سمعک

نشانی: خیابان گاندی شمالی، تقاطع خیابان شریفی، روبروی کلانتری 103 گاندی، ساختمان پزشکان گاندی، پلاک 8، طبقه همکف، واحد یک

شماره تلفن: 88674886 -021

ساعات کاری: 9:30 تا 20:00

تمامی خدمات توسط پرسنل مجرب و حرفه ای کلینیک سمعک آلفا و با استفاده از جدیدترین دستگاه­ های شنوایی انجام می­شود. این مرکز معتبر شنوایی نمایندگی فروش انواع سمعک برندهای مختلف نیز بوده که با ارائه طرح سمعک اقساطی، خیال مراجعین را بابت هزینه خرید سمعک راحت کرده است. امکان ارائه خدمات تجویز سمعک در منزل نیز وجود دارد.

کلینیک سمعک آلفا با مدیریت خانم سارا باقری، خدمات باکیفیتی را ارائه کرده و از جدیدترین دستگاه های شنوایی برای این منظور استفاده می­کند. برای دریافت نوبت و یا هرگونه اطلاعات بیشتر با شماره تلفن های مربوطه تماس گرفته و با کارشناسان کلینیک در ارتباط باشید.

کلینیک سمعک آلفا

سمعک اقساطی

کلینیک سمعک آلفا با ارائه طرح سمعک قسطی تلاش کرده هیچ بیماری از خدمات شنوایی و استفاده از سمعک محروم نماند. طرح سمعک قسطی در برخی مدل های سمعک ارائه شده است. شرایط این طرح به این صورت است که ابتدا بخشی از هزینه سمعک به صورت نقدی پرداخت شده و باقی آن با چند چک معتبر پرداخت می­شود. مبلغ پرداختی اولیه و تعداد چک های تسویه با توجه به قیمت سمعک تعیین می­گردد. برندهای زیمنس(سیگنیا)، اتیکن، یونیترون، ریساند و... شامل این طرح هستند.

سمعک ارزان

متناسب با درجه کم شنوایی و تشخیص شنوایی شناس و پزشک، امکان تهیه سمعک های ارزان قیمت نیز وجود دارد. البته این مورد به تکنولوژی سمعک موردنظر و وضعیت شنوایی شما بستگی دارد. چنانچه درجه شنوایی شما خفیف تا متوسط باشد، سمعک هایی با فناوری متوسط و با قیمت پایین تر می­توانند پاسخگوی نیازهای شنیداری شما باشند؛ اما اگر کم شنوایی شما از نوع شدید تا عمیق باشد، باید از سمعک های هوشمند و با تکنولوژی بالاتر استفاده کنید که طبیعتاً قیمت بالاتری نیز دارند.

خرید سمعک

گارانتی و خدمات پس از فروش

در مرکز تخصصی سمعک آلفا سمعک ها دارای گارانتی و خدمات بعد از فروش می باشد. کنترل شنوایی بیماران و کیفیت کار برای این مرکز بسیار مهم است.

خرید سمعک در تهران

کلینیک سمعک آلفا نمایندگی فروش انواع سمعک برندهای معتبر دنیا بوده و انواع مدل سمعک از جمله سمعک داخل گوشی، سمعک پشت گوشی، سمعک نامرئی و انواع سمعک های جدید و بروز را ارائه می­کند. در این مرکز سمعک با نرخ دولتی و با قیمت ارزان و همچنین سمعک هایی با تکنولوژی پیشرفته و گران قیمت نیز موجود است.

قیمت سمعک

انواع سمعک

در کلینیک سمعک آلفا انواع سمعک دولتی و تحت لیسانس تا سمعک های اصل برند سازنده(اتیکن، یونیترون، برنافون و...) موجود می­باشند. سمعک های سوییسی، سمعک های تحت لیسانس آلمان، سمعک های مالزیایی و سمعک های چینی از دیگر محصولاتی هستند که در این مرکز به فروش می­رسند.

سمعک های جدید به صورت هوشمند، فراهوشمند و دیجیتال می­باشند که با نظر پزشک و شنوایی شناس و با توجه به وضعیت شنوایی بیمار و بودجه اختصاص داده شده، ارائه می­شوند.

خرید سمعک اینترنتی و آنلاین

بیمارانی که نمیتوانند به صورت حضوری به کلینیک سمعک آلفا مراجعه نمایند و یا مشکل خرید سمعک در شهر خود به دلیل نبود مدل سمعک مورد نظر را دارند، این امکان فراهم شده است که با ارسال نوارگوش و قالب گوش بیمار، خرید سمعک مناسب به صورت اینترنتی صورت بگیرد.

خرید سمعک نامرئی

بسیاری از افراد به دلایلی مایلند از سمعک نامرئی استفاده کنند. در کلینیک سمعک آلفا امکان خرید سمعک نامرئی فراهم شده است. بیماران با توجه به نظر شنوایی شناس و وضعیت شنیداری خود می­توانند این گزینه را مدنظر خود داشته باشند.

کلینیک سمعک آلفا

جدیدترین سمعک

کلینیک سمعک آلفا نمایندگی رسمی فروش سمعک برند های معتبر دنیا است. این مرکز انواع سمعک های جدید برندهای اتیکن، زیمنس(سیگنیا)، ریساند، یونیترون، فوناک، سونیک و... را ارائه می­کند. تکنولوژی به کار رفته در این دسته از سمعک­ها جدید و به روز بوده و به شیوه ای مطلوب به نیاز های شنوایی کاربران پاسخ می­دهند. برای اطلاع از جدیدترین سمعک های موجود، می­توانید با کارشناسان کلینیک سمعک آلفا تماس بگیرید.

سمعک نامرئی

بسیاری از افراد مایل نیستند سمعکشان قابل دید باشد؛ در نتیجه خرید سمعک نامرئی را مدنظر خود قرار می­دهند. سمعک های نامرئی داخل کانال گوش قرار می­گیرند و به سختی از بیرون مشاهده می­شوند. برای اینکه بدانید می­توانید از این دست از سمعک ها استفاده کنید یا نه باید آزمایشات شنوایی انجام دهید و شکل و قالب گوش شما توسط شنوایی شناس بررسی شود. این دسته از سمعک ها اغلب برای کم شنوایی های خفیف تا شدید مناسب هستند. کلینیک سمعک آلفا انواع سمعک نامرئی سفارشی و از پیش آماده را عرضه می­کند.

بهترین سمعک

خرید بهترین سمعک مناسب کم شنوایی بیمار، دغدغه بسیاری از مراجعین می­باشد. قبل از خرید یک سمعک مناسب باید آزمایشات شنوایی انجام دهید تا نوع و درجه کم شنوایی شما مشخص شود. شنوایی شناس با توجه به نتایج شنوایی سنجی و شرایط زندگی و شغلی فرد، سمعک مناسبی را تجویز می­کند. پس از این مراحل نوبت به تنظیم سمعک می­رسد که از اهمیت خاصی برخوردار است. کلینیک سمعک آلفا ارائه دهنده بهترین برند سمعک ها است.

سمعک پشت گوشی

سمعک پشت گوشی بهترین گزینه هم برای سالمندان و هم برای نوزادان و کودکان و افرادی است که از کم شنوایی شدید تا عمیق رنج می­برند. این نوع سمعک دارای یک بدنه است که حاوی قطعات سمعک بوده و در پشت گوش قرار می­گیرد. همچنین حاوی یک تیوپ نیز بوده که در داخل گوش قرار می­گیرد تا صداها را به گوش بیمار برساند. انواع سمعک های پشت گوشی باتری خور وشارژی، سمعک های پشت گوشی اتیکن، زیمنس(سیگنیا)، یونیترون، سونوا و... در کلینیک تخصصی سمعک آلفا موجود هستند. همچنین سمعک هایی با تکنولوژی متوسط روبه پایین نیز برای افرادی که بودجه کافی ندارند در کلینیک ارائه می­شود.

سمعک شارژی

با پیشرفت تکنولوژی سمعک های قابل شارژی معرفی شده اند که مزایای بسیاری دارند. سمعک شارژی در مدل های پشت گوشی به بازار عرضه شده اند که نگرانی افراد را بابت تعویض مرتب باتری برطرف می­کنند. برندهای معتبر با استفاده از بهترین فناوری­ها، سمعک های شارژی باکیفیتی را ارائه کرده اند که میزان ظرفیت بالایی داشته و قابلیت های جدیدی را برای کاربران فراهم می­کنند.

کلینیک سمعک آلفا

جهت مشاوره می توانید با موبایل یا تلفن ثابت تماس بگیرید

سمعک برتر آماده ارائه خدمات شنوایی سنجی به شما همراهان گرامیست.

. آماده‌ی پاسخگویی به شما هستیم...
Close and go back to page
سمعک آلفا

نشانی: تهران، گاندی شمالی، تقاطع خیابان شریفی، روبروی کلانتری ۱۰۳، ساختمان پزشکان گاندی، پلاک ۸، طبقه همکف، واحد یک
تلفن: ۸۸۶۷۴۸۸۶-۰۲۱

  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
  • تلفن تماس ضروری: ۰۹۱۰۳۰۶۱۹۴۹
اینستاگرام سمعک برتر
فیس بوک سمعک برتر

© تمام حقوق مادی و معنوی این سایت نزد مدیریت سمعک آلفا محفوظ می‌باشد.

تماس و مشاوره با سمعک آلفا