خرید بهترین سمعک در ونک

خرید بهترین سمعک در ونک

همان طور که می‌دانید، سمعک یک وسیله شنوایی است و برای افرادی تجویز می‌گردد که از نظر شنوایی دچار مشکل و افت گردیده‌اند. بنابراین لازم است زمانی که فرد که نشانه‌های کم شنوایی را در خود مشاهده می‌کند، به مرکز شنوایی مراجعه نماید تا در صورت تشخیص متخصصان مربوطه سمعکی متناسب با شرایطش تجویز گردد.

افرادی که به دنبال خرید بهترین سمعک در ونک هستند، به خصوص آن دسته از عزیزانی که ساکن محله های میرداماد، سئول، توانیر، گاندی، آفریقا، ملاصدرا، شیخ بهایی، ده ونک، ظفر، آرژانتین و برزیل می‌باشند، می‌توانند به کلینیک سمعک آلفا دربردارنده کامل‌ترین خدمات مراجعه نمایند، تنها برخی از این خدمات شامل تجویز سمعک، تعمیر سمعک، تنظیم سمعک، خدمات پس از فروش سمعک و... به مراجعه کنندگان این کلینیک است. علاوه بر موارد ذکر شده، کلینیک سمعک آلفا، در در زمینه توانبخشی شنوایی، تعادل و وزوز گوش هم فعالیت داشته و خدمات کاملی را به مراجعه کنندگان عزیز ارائه می‌دهد.

در کلینیک سمعک آلفا در ونک پس از بررسی کامل وضعیت فرد و سطح شنوایی او، در صورت لزوم برای وی سمعک تجویز می‌گردد. متخصصین حاضر در مرکز شنوایی سنجی آلفا در ونک مشاوره های لازم را به فرد مراجعه کننده می‌دهند و پس از آن، بهترین گزینه ممکن را برای او انتخاب می‌نمایند. در کلینیک سمعک آلفا انواع سمعک ها از برندهای مختلف قابل ارائه است که اکثر افراد متناسب با شرایط خود گزینه ای برای انتخاب داشته باشند.

جهت تهیه یک سمعک خوب و متناسب با فرد کم شنوا لازم است که عوامل شخصی فرد استفاده کننده را مورد توجه قرار داد تا بعدها مشکلی از این بابت‌ها پیش نیاید، برخی از این موارد عبارتند از میزان کم‌شنوایی فرد، اندازه‌ی مجرای داخلی گوش، و شکل و حالت آن. معمولا سمعک ها در بازه زمانی 48 ساعته پس از انجام قالب گیری از مجرای گوش آماده تحویل هستند، با این حال در صورت نیاز به تهیه فوری سمعک زودتر از این موعد و به صورت فوری، برخی از لابراتورهای ارائه دهنده سمعک همچون کلینیک سمعک آلفا حتی در مدت زمان یکی دو ساعته هم قادر به تهیه سمعک و تحویل آن به کاربران خود هستند. بنابراین در صورتی که قصد خرید سمعک در ونک با برندی معتبر، همراه با کیفیت صدای بالا و درک شنوایی عالی در محیط های پر سر و صدا و شلوغ هستید با اطمینان کامل نمایندگی فروش سمعک آلفا را به شما عزیزان پیشنهاد می‌کنیم.

سمعک آلفا با داشتن سالیان سال سابقه در زمینه ارائه سمعک و انواع خدمات شنوایی، بهترین انواع برند های سمعک مانند اتیکن، ویدکس، فوناک، زیمنس(سیگنیا) که نمایندگی آن‌ها را برعهده دارد، به کاربران سمعک پیشنهاد می دهد. این مرکز به عنوان بهترین نمایندگی فروش سمعک در مرکز و شمال تهران با در بر داشتن مناسب‌ترین قیمت‌ها به شما همراهان عزیز معرفی می‌گردد. در ادامه این مطلب به شرح انواع برندهای موجود در این مرکز شنوایی سنجی و خدماتی که در این مرکز ارائه می‌گردد، توضیحات کامل‌تری را بیان می کنیم.

بهترین برند های مختلف سمعک

برندهای بسیار گوناگونی در زمینه تولید سمعک وجود دارد که همگی با هم در رقابت به سر می‌برند اما چیزی که بین تمامی محصولات این برند ها مشترک است، فراهم نمودن تجربه شنوایی طبیعی یا نزدیک به آن برای کاربران خود است. با پیشرفت علم و تکنولوژی، سمعک‌ها هم به مراتب و به مرور زمان پیشرفته‌تر شده اند. جهت خرید سمعک در ونک تهران، می‌توانید به راحتی با مراجعه به کلینیک سمعک آلفا، متناسب با نوع و میزان کم شنوایی و ساختار گوش خود، سمعک مورد نیاز خود را تهیه نموده و کم‌شنوایی خود را حل نمائید.

در مرکز شنوایی آلفا همه برندهای سمعک برای افراد فراهم می‌گردد تا قادر باشند متناسب با نیازهای شنوایی که دارند، بهترین انتخاب ممکن را داشته باشند. معمولا بهترین انواع سمعک هر کمپانی از جدیدترین تکنولوژی ها برخوردار بوده و به همین دلیل تقریبا می توان گفت که تقریبا بهترین محصول هر برند، جزو جدیدترین تولیدات آن کمپانی محسوب می گردد. در ادامه برخی از بهترین برندهای سمعک که کلینیک شنوایی آلفا نمایندگی آن‌ها را در بر دارد، آورده شده است.

  • سمعک اتیکن

برند اتیکن جزو معتبرترین و معروف ترین کمپانی‌های تولید کننده سمعک‌های در دنیا است و جزو اولین تولید کننده سمعک‌های دیجیتال نیز می‌باشد. سمعک‌های برند اتیکن جزو با سابقه ترین تولیدکنندگان محصولات کمک شنوایی است که در کشور دانمارک محصولات خود را تولید و عرضه می نماید. کوچکترین نوع سمعک های این برند به گونه ای طراحی شده است که کاملا در عمق مجرای گوش قرار داده می‌شود و در صورت عدم تمایل فرد قادر باشد که ناشنوایی‌اش را از دید بقیه افراد پنهان نماید. یکی از قابلیت‌های بسیار مهمی که گروه سمعک‌های اتیکن دارا هستند این است که در مکان‌های مختلف سطح صدا را به صورت اتوماتیک وار با سطح صدای محیط بیرون هماهنگ نمایند. یکی از مزیت‌هایی که سمعک‌های اتیکن دارند این است که به گونه‌ای به تقویت صدا پرداخته‌اند که فرد کم شنوا قادر باشد همیشه صداهای شفاف و واضح را بشنود و از اعتماد به‌نفس بالایی برخوردار باشد برخی از نمونه‌های سمعک اتیکن در تصویر زیر گنجانده شده است.

خرید سمعک در ونک

  • سمعک برنافون

یکی از برترین کمپانی های سازنده سمعک در سوییس برند برنافون است که از موفق ترین‌ها در حوزه لوازم شنوایی محسوب می‌گردد. محصولات گروه برنافون،  علاوه بر دارا بودن بالاترین کیفیت و میزان کارایی، با تولید تکنولوژی قادر به کوچک کردن، تعبیه پردازشگر صوتی پیشرفته و برنامه پذیری پیشرفته سمعک ها بوده اند. یکی از تکنولوژی‌ها جدیدی که این کمپانی جهت پردازش هر چه بهتر صوت به کار گرفته است، تکنولوژی ای به اسم چنل‌فری است. در بیش از 60 سال اخیر شرکت سازنده سمعک برنافون سهم بسیار زیادی در زمینه پیشرفت تکنولوژی کمک شنوایی دارا بوده است به دنبال ارتقا دادن هر چه بیش تر جایگاه خود در این عرصه می‌باشد. شرکت برنافون جزو یکی از برترین شرکت ها در ارائه خدمات در تمامی نقاط دنیا به شمار می‌رود که رمز موفقیت خودرا بها دادن و کمک گرفتن از نظرات مشتریان می‌داند.

  • سمعک فوناک

سمعک فوناک نهایت تلاش خود را می‌کند که به افراد کم شنوا کمک نماید تا قادر باشند  به راحتی و با اعتماد به نفس و بدون محدودیت به امورات زندگی خود بپردازند. سمعک‌های گروه فوناک برای افراد با کانال گوش کوچک یا کسانی که دچار شکسته شدن سریع سمعک می‌گردند، بسیار مناسب است. کمپانی فوناک در تولید سمعک و تجهیزات شنوایی به ویژه برای رده سنی کودکان کم شنوا بسیار موفق و پیشرو بوده است. سمعک فوری فوناک سوییس یکی از مطرح‌ترین و شناخته شده ترین برندهای موجود در بازار است که محصولات مخصوص به کودکان این کمپانی به نام نایدا برای بسیاری شناخته شده است. برعکس بسیاری از شرکت های تولید کننده سمعک که تولید سمعک های خود را تنها مختص به گروه سنی خاصی همچون افراد سالمند انجام می دهند، فوناک  تولیدات خود را برای تمام رده های گروه سنی سمعک مناسب و پیشرفته انجام داده و تمامی افراد با کم شنوایی های مختلف می توانند از محصولات ارائه شده این برند که در بازار ارائه گردیده است، استفاده نمایند.

  • سمعک زیمنس یا سیگنیا

اولین سمعک‌های پشت گوشی توسط شرکت زیمنس در بازار تولید و عرضه گردید. یکی از موارد مهمی که موجب مشهور شدن سمعک زیمنس در بازارهای جهانی گردید می‌توان به اولین تولید کننده بودن آن در زمینه سمعک دیجیتال دارای دو میکروفون و اولین سمعک بی سیم اشاره نمود. امروزه سمعک‌های زیمنس با نام سیگنیا در سنگاپور تولید می‌گردند. برند زیمنس یا همان سمعک سیگنیا مناسب افرادی است که به دنبال سمعک‌های با عملکرد بالا هستند. سمعک های این نوع برند با کمک گرفتن از میکروچیپ‌ها، موجب وضوح گفتاری عالی می‌گردند. طبق نظر کارشناسان شنوایی شناسی، گروه سمعک های زیمنس بهترین محصولات و سمعک های دنیا را تولید و عرضه می نمایند و به همین دلیل بین 5 تولید کننده برتر دنیا قرار داده می‌شود. از دیگر مزیت‌ها و ویژگی های برتر سمعک های گروه زیمنس می توان به کیفیت ساخت بالا، دوام و عمر طولانی و قابلیت های اتصالی پیشرفته اشاره نمود.

خدمات مرکز شنوایی آلفا در ونک

همان طور که در ابتدای این مطلب بیان گردید، مرکز شنوایی و ارائه سمعک آلفا در ونک خدمات زیادی را برای افراد کم شنوای مراجعه کننده خود ارائه می دهد، از جمله تمامی خدمات مربوط به سمعک شامل ارائه سمعک، تعمیر سمعک، تنظیم، چکاپ دوره ای، خدمات پس از فروش و... . در صورتی که افراد ببینند شنوایی آن ها دچار مشکل گردیده است، یا قصد خرید بهترین سمعک در ونک را دارند و یا اینکه سمعک آن ها مشکلی گردیده است، می‌بایست به این مرکز مراجعه نمایند. علاوه بر همه این ها مرکز شنوایی سنجی الفا در زمینه شنوایی و گوش نیز خدمات مختلفی را به کاربران خود ارائه می‌دهد. برخی از این خدمات در زمینه توانبخشی شنوایی و انجام تست های مختلف جهت ارزیابی میزان شنوایی افراد است. در ابتدای امر، وضعیت فرد بررسی شده و سپس تعیین می‌گردد که چه نوع سمعکی برای او مناسب‌تر است. جهت استفاده نمودن از خدماتی که در این مرکز ارائه می‌گردد، می توانید با کلینیک تماس حاصل نمایید. افرادی که احساس می‌کنند از نظر شنوایی دچار افت و مشکل گردیده‌اند لازم است هر چه زودتر جهت رفع این مسئله و گرفتن نتیجه سریع‌تر، از خدماتی که در این مرکز ارائه می‌گردد، استفاده نمایند.

هزینه تجویز و خرید بهترین سمعک در ونک چقدر است؟

لازم به ذکر است که با توجه به نوع سمعک تجویز شده و نوع برند انتخابی هزینه های سمعک متغیر است. با این حال در صورتی که سمعک مورد نظر شامل گارانتی گردد، در مدت زمان معتبر بودن گارانتی، تنظیم و تعمیر سمعك به صورت کاملا رایگان صورت خواهد پذیرفت. در صورتی هم که سمعک انتخابی شما شامل گارانتی نباشد و یا گارانتی آن به پایان رسیده باشد، هیچ جای نگرانی نیست چرا که هزینه‌های بعد از خرید سمعک زیاد بالا نیست.

کلینیک سمعک آلفا و مزایای خرید سمعک در ونک

کلینیک سمعک آلفا یکی از بهترین مراکز شنوایی سنجی در ونک است که تمامی خدمات شنوایی و سمعک را در سریعترین زمان ممکن به مراجعین خود ارائه می‌دهد. این کلینیک با داشتن تیم تخصصی فروش، تجویز و تعمیر سمعک (خرابی رسیور، میکروفون، سرویس سمعک، خراب شدن درب باتری) قادر به ارائه خدمات در تمامی برندهای سمعک به ویژه برندهای نامبرده در بالا که نمایندگی آن‌ها را به عهده دارد، و همین طور تنظیم آنها می باشد.

کلینیک سمعک آلفا با در نظر گرفتن شرایط افراد سالمند و مادران باردار و مراجعات مجدد جهت تنظیمات سمعک و خدمات پس از فروش آن، در طبقه همکف واقع شده كه مجهز به آسانسور، سرویس ایرانی و فرنگی است، علاوه بر آن، به دلیل نزدیك بودن به میدان ونک و ایستگاهBRT دسترسی را برای مراجعین محترم، بسیار راحت نموده است. تمامی اعضایی که در مرکز شنوایی سنجی سمعک آلفا مشغول به فعالیت هستند، اخلاق حرفه ای و دانش به روز ادیولوژی را سرلوحه کار خود قرار داده اند. ادیولوژیست و مدیریت محترم این کلینیک، سرکار خانم سارا باقری، فارغ‌التحصیل رشته شنوایی شناسی از دانشگاه علوم پزشکی ایران و عضو انجمن شنوایی شناسان ایران است که دارای سابقه کار ادیولوژی در بیمارستان‌های دولتی وخصوصی می‌باشد. کلینیک مرکزی سمعک آلفا با برخورداری از کادری مجرب با مدارک معتبر دانشگاهی، دسترسی به آخرین تکنولوژی های معتبر ارزیابی و تجربه کافی در زمینه‌های مختلف ارزیابی سرگیجه و تعادل، وزوز گوش، تجویز و تنظیم انواع سمعک و وسایل کمک شنوایی و انجام خدمات توانبخشی مناسب در این زمینه ها، یک مرکز بسیار جامع در زمینه ارزیابی شنوایی و تعادل به شمار می‌رود که قادر بوده است توجه مخاطبین زیادی را به خود جذب نماید.

کلام پایانی

سمعک به عنوان معجزه‌ای در قرن حاضر با کمک تکنولوژی‌های به کار گرفته شده در آن، موجبات سلامت شنوایی و بیش‌تر لذت بردن از زندگی را برای افراد کم‌شنوا ایجاد نموده است. امروزه فروش سمعک در تهران از طریق مراکز شنوایی و کلینیک‌های سمعک بسیار متعددی صورت می‌گیرد، لذا فروش سمعک در تهران یکی از مواردی است که می‌بایست با دقت و وسواس بسیار بالایی انجام گیرد، چرا که سلامت شنوایی جزو موارد بسیار حائز اهمیت است و یک تجویز اشتباه خود می‌تواند عواقب بسیار بدی را برای فرد استفاده کننده از سمعک به همراه داشته باشد، به همین دلیل است که توصیه می‌گردد، در انتخاب بهترین مرکز شنوایی و فروش سمعک وسواس لازم را به خرج دهید، ما این اطمینان را به شما می‌دهیم که با مراجعه به مرکز شنوایی آلفا بهترین انتخاب را در زمینه خرید سمعک و دیگر خدمات شنوایی خواهید داشت.

سمعک برتر آماده ارائه خدمات شنوایی سنجی به شما همراهان گرامیست.

. آماده‌ی پاسخگویی به شما هستیم...
Close and go back to page
سمعک آلفا

نشانی: تهران، گاندی شمالی، تقاطع خیابان شریفی، روبروی کلانتری ۱۰۳، ساختمان پزشکان گاندی، پلاک ۸، طبقه همکف، واحد یک
تلفن: ۸۸۶۷۴۸۸۶-۰۲۱

  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
  • تلفن تماس ضروری: ۰۹۱۰۳۰۶۱۹۴۹
اینستاگرام سمعک برتر
فیس بوک سمعک برتر

© تمام حقوق مادی و معنوی این سایت نزد مدیریت سمعک آلفا محفوظ می‌باشد.

تماس و مشاوره با سمعک آلفا