سمعک نامریی

سمعک ریزی است که داخل خم دوم گوش قرار گرفته و هر چه کانال گوش بزرگتر باشد، بیشتر داخل گوش می رود و دید کمتری دارد. این سمعک محبوب جزو ریزترین سمعک های دنیا است. تکنولوژی سمعک های داخل گوشی بسیار متفاوت است و بر مبنای آن کیفیت سمعک فرق می کند. سمعک مخفی نامریی به صورت CIC یا IIC  به صورت تکنولوژی سمعک هوشمند، سمعک فراهوشمند، سمعک دیجیتال وجود دارد. اصولا آخرین تکنولوژی ها در این سمعک به کار می رود. ربات آن ها را می سازند و یا به صورت قالب گیری از خم دوم گوش سفارشی ساخته می شود.

سمعک آلفا برای راحتی بیماران، کلیه برندها را با قیمت های مختلف به صورت سمعک کوچک و سمعک پنهان ارائه می دهد. قیمت این مدل سمعک ها بر اساس تکنولوژی و پوشش دهی کم شنوایی بیشتر تعیین شده و مناسب با تمامی بودجه ها طراحی شده است. تقریبا برای هر گوش از 3 میلیون تومان به بالا شروع شده و تا 16 میلیون نیز در ایران و وجود دارد.

علل محبوبیت سمعک نامرئی

رضایت بیمار

ریز بودن سمعک و سیستم رازداری سمعک با موبایل یا ریموت از مزایای سمعک مخفی است. علاوه بر این که خود سمعک نامرئی به صورت فراهوشمند در محیط های مختلف اتومات تنظیم می شود.

مکان یابی جهت دار

افراد کم شنوا در جهت یابی مشکلات فراوان دارند. اما سمعک نامرئی، مخصوصا زمانی که دوطرفه استفاده می شود، این مشکل را حل می کند.

کیفیت بالای سمعک نامرئی

نزدیک بودن به پرده گوش و درنتیجه رسیدن طبیعی صدا به گوش، کیفیت و وضوح بالا را در سمعک نامرئی ایجاد می کند.

عدم فیدبک در سمعک نامرئی

زیرا کاملا سایز گوش است و فیدبک یا اعوجاج باعث بدعملکردی در آن نمی شود و به اصطلاح سمعک سوت نمی زند.
درصورتیکه تغییر وزن زیاد داشته باشید و یا قالبگیری به خوبی انجام نشده باشد، سمعک دچار سوت خواهد شد. سمعک نامرئی به علت قرارگیری در خم گوش و نزدیک پرده گوش نیاز به تقویت بالا ندارد.

کاهش اثر انسداد

این اثر پدیده ای است که به علت قرارگیری سمعک در کانال گوش رخ می دهد و شخص صدا را از درون لوله و گرفته می شنود.
اما به علت اینکه تقویت فرکانس های پایین در سمعک نامرئی از تکنولوژی جدیدی برخوردار است، اثر انسداد را نمیبینیم.

قدرت و تقویت بالای صدا

اندازه کوچک این سمعک و تقویت بالای آن در سمعک نامرئی سفارشی بسیار محبوب است و باعث رضایت در کاربران سمعک گشته است.
جهت انتخاب بهترین سمعک و خدمات مشاوره سمعک با ما در ارتباط باشید.

جهت انتخاب بهترین سمعک و خدمات مشاوره سمعک با ما در ارتباط باشید.

مشاوره انتخاب سمعک نامریی در مرکز ارزیابی شنوایی سمعک آلفا

اکنون این سوال پیش می آید که چه کسانی نمی توانند به راحتی از این سمعک استفاده کنند. در زیر به چند مورد اصلی اشاره می شود:

  • برای کسانی که نمی توانند سمعک خود را راحت در گوش بگذارند، دستگیره ای تعبیه می شود.

  • چون مجرای گوش کودکان در حال رشد است، از سمعک سفارشی نامرئی نمی توان استفاده کرد ولی در بعضی موارد سمعک های آماده در تکنولوژی جدید با سایز های مختلف قالب سیلیکون محبوبیت ویژه ای برای خانواده ها دارد.

  • بیمارانی که عفونت مداوم در گوش دارند، بهتر است از این مدل استفاده نکنند، زیرا مایع وارد سمعک نامرئی می شود.

  • باتری سمعک مخفی سایز 10 بوده و تقریبا هفته ای یکبار تمام می شود برای جبران این محدودیت می توانید از مرکز ارزیابی شنوایی سمعک آلفا باتری های مدت دار بخواهید.

به هنگام گذراندن اوقات فراغت با افراد خاص زندگیتان , یا دیدار یک فرد جدید, جدیدترین سمعک نامریی به شما تضمین می دهد که هیچ کس متوجه قرار داشتن سمعک بر روی گوش های شما نخواهد بود. سمعک نامریی یکی از کوچکترین سمعک موجود در دنیای شنوایی این امکان را دارد که در همان لحظه ی انتخاب, بر روی گوش های شما قرار گیرد. به کمک سر سیلیکونی نرم که امکان قرارگیری راحت در داخل گوش را فراهم می کند.
در یک خیابان شلوغ ,دفتر اداری یا رستورانی پر همهمه, در هر کجا که سطح بالایی از نویز محیط حکمفرماست ,مکالمه و ارتباط نیازمند تلاش و تمرکز است. سمعک نامریی این چالش ها را به مهارت پشت سر میگذارد. سمعک نامریی در کلینیک سمعک آلفا با تمرکز بر روی آنچه که اهمیت دارد, مانند گفتگوی طرف مقابل, با فیلتر کردن نویز ناخواسته ی پس زمینه به راحتی شنوایی کمک می کند. شما به راحتی آنچه که مایل به شنیدن آن هستید را می شنوید.
برخلاف سمعک هایی که در پشت گوش قرار می گیرند, میکروفن سمعک نامریی صدا را از داخل کانال گوش دریافت می کند. این ویژگی این امکان را برای شما فراهم می سازد تا تماس های تلفنی و صدای موزیک را به صورت طبیعی بشنوید. همچنین می توانید از هدفون های روگوشی استفاده کنید.
ریزترین سمعک دنیا به قدری سبک است که وجود آن را بعد از مدتی در گوش احساس نخواهید کرد.

کوچک ترین سمعک

سمعک سفارشی insio در کلینیک سمعک آلفا

سمعک سفارشی insio در کلینیک سمعک آلفا

اگر تمام راه‌های درمانی را رفته‌اید و نتیجه‌ای ندیده‌اید، به مرکز ارزیابی شنوایی سمعک آلفا مراجعه نمایید.

• جدیدترین سمعک دنیا سمعک سیلک X در آگوست 2020 به ایران آمد.
• ریزترین سمعک زیمنس رنگ قرمز برای گوش راست و رنگ آبی مختص گوش چپ می باشد.
• کوچکترین سمعک Signia Xperience در سه سطح تکنولوژی (3 – 5 - 7) می باشد.
• کیفیت بالا به صورت تعداد باند و کانال در رده 3X، 36 می باشد. در رده 5X، 48 و رده 7X، 68 است.
• هرچقدر رده سمعک نامریی بالاتر می رود، کیفیت شنیدن صدا طبیعی تر و صاف تر است. مثلا اگر narrow directionality را در این سه مدل در نظر بگیریم و با ستاره امتیاز بدهیم، در مدل 7Xاگر 5ستاره باشد، در مدل 5X، 4ستاره و در3X، 3 ستاره است.
• تعداد برنامه های از پیش تنظیم شده HD Music در 7X سه برابر مدل 3 و 5 است.
• Echoshield درمدل 7X وجود دارد.

سمعک نامرئی زیمنس SILK X

• سیستم کراس و بای کراس در هر سه مدل وجود دارد. سیستم کراس و یا بای کراس برای افرادی استفاده می شود که یک گوش ناشنوا و گوش دیگر سالم یا نیمه شنوا است. در این سیستم صدا از گوش سالم یا نیمه شنوا به گوش ناشنوا(کر) بدون وجود هرگونه سیم منتقل می شود. سمعک در هر دو گوش قرار می گیرد اما سمعک ها مخفی است. در این روش جهت یابی از پشت سر برای دریافت صدا درست می شود. همچنین شنیدن صدا، موزیک و... از دوگوش امکانپذیر است و یکسان می باشد.
• فوکوس و زوم روی وضوح کلمات به ترتیب 7X، 5 ستاره/ 5X ، 4 ستاره و در 3X ، 3 ستاره می باشد.
• در این سمعک ها این قابلیت وجود دارد که در فرکانس هایی که بیمار شنوایی ندارد، انتقال فرکانسی به فرکانس هایی که شنوایی وجود دارد صورت می گیرد و درنتیجه هیچ حروفی حذف نمی شود. همین موضوع باعث افزایش زیاد در درک گفتاری می شود.
• حذف صدای اضافه و سوت سمعک در سه مدل سمعک جدید و ریز بالا است مخصوصا در مدل های 5 و 7
• درک گفتار با وجود سروصدا در این سه مدل بسیار قوی است و از مدل های قبلی پیشی گرفته است. و در سه سری سمعک X به ترتیب 3 ، 5 ، 7 ستاره می باشد.
• Sound Clarity یا شفافیت گفتار یعنی پوشش کلیه ی طیف های گفتاری در این سه مدل بسیار قوی است. اما مدل 7X، 5 ستاره / 5X، 4 ستاره / 3X، 3 ستاره را به خود اختصاص می دهند.
• Sound Quality فهم گفتار و ارتباط شنیداری و اجتماعی را در محیط های شلوغ بالا می برد. و در مدل های 7X ، 5X ، 3X ستاره ها به ترتیب 5 ، 4 ، 3 می باشند.


نسل جدید سیگنیا

یعنی جدیدترین سمعک دنیا با استفاده از پیشرفته ترین فناوری ها، موقعیت مکانی، موقعیت شنیداری و اولویت های شنوایی کاربران را تجزیه و تحلیل می کند. یعنی این سمعک هوشمند اسکن و پردازشی انجام می دهد که حتی در شلوغ ترین محیط ها صدایی واضح و شفاف با جزییات داشته باشید.

محل جای‌گیری

در این مدل سمعک مخفی که کاملا داخل کانال گوش می رود و در حقیقت در خم دوم گوش جای می گیرد، بدون نیاز به قالبگیری، سمعک همان لحظه تنظیم شده و به بیماردر کلینیک تخصصی سمعک آلفا تحویل داده می شود. یک دستگیره کوچک و بی رنگ جهت گذاشتن و برداشتن سمعک روی آن تعبیه شده است.

سمعک جدید Signia Xperience

 اولین سری سمعک هایی است که در تمامی برند ها توانسته گفتار را از تمام جهات ودر هر موقعیتی حتی هنگامی که در حرکت هستید درک کند. زیرا هر حرکتی تفاوت ایجاد می کند.

فناوری Your Sound

فناوری جدیدی است که سنسور حرکتی و آکوستیکی باهم برای پردازش صدا انجام وظیفه کرده تا وضوح سمعک را چندصد برابر کند و نمایندگی مرکزی فروش سمعک زیمنس عرضه کننده این سمعک ها با برند اصلی است.

ضبط اطلاعات حرکتی

در سمعک مکانی برای ضبط اطلاعات حرکتی کاربران وجود دارد که به آن سنسور حرکتی گفته می‌شود. بر اساس این داده ها چه در حال دویدن یا نشستن در یک جلسه پردازش صدا میتواند به صورت صدای طبیعی بدون خش خش و همهمه مفهوم به گوش برسد.

فناوری Sound scape

فناوری Sound scape باعث می شود باز هم نسبت سیگنال به نویز یعنی گفتار به همهمه افزایش پیدا کرده، صدا بیشتر شبیه به گیرندگی گوش طبیعی بدون سمعک باشد.

پردازشگر Sound Scape Dynamic

پردازشگر Sound Scape Dynamic صدا و گفتار را به طور طبیعی در هر موقعیتی حتی در حال حرکت دریافت می کند.

فناوری Yoursound

یعنی فناوری Yoursound آنچه که برای کاربران سمعک های Signia Xperience در هر موقعیتی اهمیت دارد، را پیش بینی و فراهم می کند.

 
جدیدترین دستگاه های تنظیم

کلینیک سمعک برتر، مجهز به جدیدترین دستگاه های تنظیم من جمله، REMاز آخرین تکنولوژی ها برای تنظیم سمعک هوشمند استفاده کرده و در نتیجه شما یک سمعک نامرئی کاملا راحت را صاحب خواهید شد.

سمعک SILK X

که در سال 2019 به ایران آمد و علاوه بر اینکه دیگر مشکل میکروفنی بودن سمعک از بین رفته بود، به راحتی می توانید در جلسات کاری و دوستانه شرکت کنید، به پادکست و موسیقی مورد علاقه خود گوش دهید.

غلبه بر وزوز گوش

افرادی که وزوز گوش دارند با راهکار های درمانی منحصر به فرد سیگنیا و البته برنامه ای که ادیولوژیست حاذق برای وزوز گوش می دهد، بر وزوز گوش خود غلبه می کنند. کلینیک سمعک آلفا یکی از سه کلینیک برتر رتبه اول در درمان وزوز گوش است. جهت مشاوره به صورت حضوری مراجعه بفرمایید.

اپلیکیشن MY HEARING

با اپلیکیشن MY HEARING سفر آسوده شما با شنوایی بی دردسر بیش از پیش آسان می شود. این برنامه به شما کمک می کند تا در زمانی کوتاه به سمعک های خود عادت کنید. شما می توانید تمرینات خاص شنوایی را دنبال کنید از راهنمای کاربر استفاده کنید و در هر کجا که هستید با متخصص شنوایی شناس خود در ارتباط باشید.

• بسیاری از کاربران سمعک به دلیل بلندی و غیر طبیعی بودن صدا شنیدن صدای خود را دوست ندارند، سمعک SILK X با ویژگی OVP یعنی پردازشگر صدای کاربر شنیدن صدای طبیعی را همراه با تجربه شنوایی لذت بخش برای شما به ارمغان می آورد.
• درک گفتار با نویز: ویژگی کیفیت گفتار در این سمعک کوچک با فناوری سرکوب نویز به شما کمک می کند تا در تمام موقعیت ها گفتار را به صوت واضح بشنوید. این ویژگی درک گفتار طرف مقابل را در محیط های پرسروصدا مانند رستوران یا سالن کنفرانس راحتتر می کند.
• صدای واضح و شفاف: ویژگی Sound Clarity در سمعک سیلک صدای طبیعی را در تمام محیط ها ارائه می دهد.
• کوچک، پنهان و پیشرفته: سمعکی با تکنولوژی پیشرفته که به صورت پنهان در داخل گوش شما قرار می گیرد، و طبیعی ترین صدا را برای شما ایجاد می کند.
• مناسب برای انواع افت شنوایی: این سمعک انواع افت شنوایی از ملایم تا متوسط را پوشش می دهد.
• قیمت سمعک جدید زیمنس با تکنولوژی 2019 و ورود آن به ایران در تیرماه 1399 با احتساب دستگاه های بکار رفته جهت تنظیمات و... از هرگوش شش میلیون و پانصد هزار تومان شروع می شود.
• سمعک x سیگنیا با کیفیت بالای گفتار و تکنولوژی روز در مرکز ارزیابی شنوایی سمعک آلفا تجویز می گردد.

در این مدل سمعک مخفی که کاملا داخل کانال گوش می رود و در حقیقت در خم دوم گوش جای می گیرد، بدون نیاز به قالبگیری، سمعک همان لحظه تنظیم شده و به بیمار تحویل داده می شود.یک دستگیره کوچک و بی رنگ جهت گذاشتن و برداشتن سمعک روی آن تعبیه شده است.
مرکز ارزیابی شنوایی سمعک آلفا، مجهز به جدیدترین دستگاه های تنظیم من جمله، REM از آخرین تکنولوژی ها برای تنظیم سمعک هوشمند استفاده کرده و در نتیجه شما یک سمعک نامرئی کاملا راحت را صاحب خواهید شد.
سمعک زیمنس مدل SILK NX دارای میکروفن جهت دار بوده که صداهای مزاحم را کاهش داده و باعث وضوح و شفافیت گفتار می شود.عملکرد پیشرفته SPEECH MASTER اصوات را جستجو می کند تا درک گفتار بهبود یابد.هم چنین این سمعک نامرئی، قابلیت مدیریت با اپلیکیشن موبایل را دارد.

سمعک نامرئی زیمنس SILK NX

پوشش سیلیکونی نرم در سایزهای مختلف باعث می شود که کاربر با هر سایز گوش همان لحظه در مرکز ارزیابی شنوایی سمعک خود را تحویل گرفته و نرمی سیلیکونی آن احساس راحتی را در گوش ایجاد می کند.
سیستم OWN VOICE MANAGERمدیریت صدای کاربر است که باعث از بین رفتن صدای میکروفونی شخص می شود. ایرادی که در سمعک های تکنولوژی 2018 به پایین وجود داشت.
قیمت این مدل سمعک نامرئی، درهر گوش حدود 5 میلیون به بالا می باشد که مقداری از آن را تقریبا تمامی بیمه ها تقبل می کنند.

این نوع سمعک نامرئی به صورت سفارشی ساخته شده، بنابراین تحویل آن همان لحظه نیست و بین سه روز تا یک هفته زمان می برد. قالب ریز از خم دوم گوش گرفته می شود و در هنگام ساخت از فیس یا سطح تیره استفاده می کنند تا با تیرگی مجرای گوش یکی شود. روی سطح یک دستگیره کوچک و ریز قرار داده می شود تا کاربر به راحتی بتواند آن را داخل گوش بگذارد و بردارد. سیستم جهت یابی در این سمعک قوی است زیرا از میکروفن جهت دار استفاده می شود تا گفتار، وضوح و شفافیت بیشتری داشته باشد.عملکرد پیشرفته SPEECH MASTER که اصوات را جستجو می کند تا درک گفتار بهبود یابد.
این نوع سمعک نامرئی با سیستم OWN VOICE MANAGER کامل گشته و صدای میکروفونی از بین می رود، به این صورت که سمعک صدای کاربر را ضبط کرده و دیگر تقویتی در صدای کاربر نداریم در نتیجه کاربر سمعک صدای خود را بلندتر و میکروفونی نمی شنود.
همچنین روی موبایل شما اپتیکیشنی نصب می کنیم که با آن می توانید یک تا شش برنامه در دسترس داشته باشید و هر وقت بخواهید صدا ها را در محیط های مختلف مانند خیابان، رستوران، کنسرت ها، مکان های ورزشی و هنگام گوش دادن تلویزیون کم یا زیاد کنید.
قیمت این سمعک مخفی از حدود 5 میلیون تومان به بالا در هر گوش است که تقریبا تمامی بیمه ها مقداری از آن را تقبل می کنند.

سمعک سفارشی زیمنس INSIO NX

 

سمعک آلفا

نشانی: تهران، گاندی شمالی، تقاطع خیابان شریفی، روبروی کلانتری ۱۰۳، ساختمان پزشکان گاندی، پلاک ۸، طبقه همکف، واحد یک
تلفن: ۸۸۶۷۴۸۸۶-۰۲۱

  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
  • تلفن تماس ضروری: ۰۹۱۰۳۰۶۱۹۴۹
اینستاگرام سمعک برتر
فیس بوک سمعک برتر

© تمام حقوق مادی و معنوی این سایت نزد مدیریت سمعک آلفا محفوظ می‌باشد.

تماس و مشاوره با سمعک آلفا